گزارش حضور مؤسسه فنی شاهرخی در نمایشگاه برترین های توسعه صنعت ساختمان CIDEX2018 – ایران مال – اردیبهشت ۱۳۹۷

22 اردیبهشت, 1397

گزارش حضور مؤسسه فنی شاهرخی در نمایشگاه برترین های توسعه صنعت ساختمان CIDEX2018 – ایران مال – اردیبهشت ۱۳۹۷

گزارش حضور مؤسسه فنی شاهرخی در نمایشگاه برترین های توسعه صنعت ساختمان CIDEX2018 – ایران مال – اردیبهشت 1397

نخستین نمایشگاه برترین های توسعه صنعت ساختمان(طراحی،تدارکات،اجرا و بهره برداری)، در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1397 افتتاح و تا روزجمعه 14 اردیبهشت ماه 1397در مرکز نمایشگاهی ایران مال، ادامه پیدا کرد. نمایشگاه CIDEX2018 اولین و بزرگ ترین رویداد در نوع خود می باشد که با حضور جمع کثیری از شرکت ها و مجموعه های تراز اول داخلی و خارجی، همچنین بهره برداران مطرح بین المللی برگزار گردید.  همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه،سمینارها و کارگاه های آموزشی توسط اساتید و متخصصین داخلی و بین المللی برگزار شد.

مؤسسه فنی شاهرخی نیز مفتخر است در راستای اقدامات اجرایی پروژه های ملی در تحقق حمایت از کالای ایرانی حضوری با شکوه و مؤثر در نمایشگاه مذکور داشته است. مجموعه تصاویری از این حضور در گالری زیر قابل مشاهده است.

پروژه ایرانمال

پروژه ایرانمال (تات مال) که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینی به وسعت ۲۷ هکتار در دست اجرا می باشد. بزرگترین پروژه تجاری در خاورمیانه و یکی از ده پروژه تجاری دنیا در منطقه ۲۲ تهران دریاچه چیتگر پروژه ایرانمال توسط بخش خصوصی در حال ساخت میباشد البته پس از ساخته ساختمان ۷۰ طبقه ( ساختمان تجارت جهانی ) در مجاورت پروژه ایرانمال میتوان از این پروژه بعنوان بزرگترین پروژه تجاری دنیا نام برد.

کلیات پروژه ایران مال

در سال ۱۳۹۰ حدود ۷۰۰۰ نفر آستین بالا زدند و پروژه ایرانمال (تات مال )را در زمینی به مساحت یک میلیون و ۱۰۰ هزار متر مربع کلید زدند. قرار است تا سال ۱۳۹۸ این بخش به اتمام برسد و در فاز بعدی ششصد هزار متر مربع دیگر هم از ضلع غربی جلو بروند. در کل پروژه ایران مال علاوه بر بخش تجاری، دو برج اداری، پارکینگ، دو هتل، دریاچه و تالار پذیرایی تعبیه میشود.

پروژه ایرانمال شامل بخش های زیر می باشد:
باغ ایرانی – پیست یخ – ایوان بلور – تالار الماس – گالری خودرو – مجموعه سینمایی – فودکورت و مرکز تفریحات خانوادگی – تالار پذیرایی مجلل – آمفی تئاتر- هتل های ۵ ستاره ایران مال – آبنمای منحصربفرد و همچنین طرح توسعه آتی که شامل یک مجموعه فروشگاهی بزرگ- مرکز بین المللی تجارت تهران و مرکز نمایشگاه ها می باشد.

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید