كيفيت برتر، قيمت رقابتی – گزارش بازديد نماينده شركت AFS از موسسه فنی شاهرخی

24 شهریور, 1393

كيفيت برتر، قيمت رقابتی – گزارش بازديد نماينده شركت AFS از موسسه فنی شاهرخی

در ادامه همكاري‌هاي دوجانبه موسسه فني شاهرخي و برند بين‌الملليAFS ، نماينده اين شركت و مدير عامل موسسه فني شاهرخي در دفتر مركزي اين موسسه ديدار و گفتگو نمودند.

گزارش بازديد نماينده شركت AFS از موسسه فني شاهرخي

در ادامه همكاري‌هاي دوجانبه موسسه فني شاهرخي و برند بين‌الملليAFS ، نماينده اين شركت و مدير عامل موسسه فني شاهرخي در دفتر مركزي اين موسسه ديدار و گفتگو نمودند.
موسسه فني شاهرخي در راستاي تعميق روابط و تعاملات تجاري و صنعتي خود در بخش تهويه و تاسيسات به مدت 2 روز ميزبان نماينده ارشد شركتAFS تركيه بود. اين سلسله ديدارها به همت معاونت‌هاي بازرگاني برون‌مرزي، و توسعه و بازار صورت پذيرفت و با حضور مديريت محترم عامل موسسه و نمايندگي‌هاي فعال فروش موسسه، در جهت تسهيل مراودات اقتصادي و افزايش سطح تعاملات في‌مابين در بخش كانال‌هاي فلكسي‌بل خصوصا Green انجام شد.

 

ارزيابي بازار مصرف

در اين نشست‌ها نماينده شركت AFS به ارزيابي بازار درخواست تاسيسات ايران و ميزان استقبال بخش ساختمان كشور نسبت به كانال‌‌هاي فلكسي‌بل AFS پرداخت و با همكاري و نظرات پرسنل بخش مهندسي و فروش موسسه فني شاهرخي و همچنين نمايندگي‌هاي فعال فروش موسسه فني شاهرخي در سراسر كشور به جمع‌بندي متناسبي جهت چگونگي تامين هر چه بهتر نياز بازار مصرف ايران رسيد.
همچنين جايگاه ويژه موسسه فني شاهرخي به عنوان نمايندگي فروش كانال‌هاي فلكسي بلGreen در ميان ساير رقبا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهكارهاي افزايش سطح بازاريابي، متناسب با كيفيت بالاي اين برند در بازار مصرف ايران بررسي شد.

 

جايگاه ويژه محصولات AFS در ايران

در اين ديدار مديريت عامل موسسه فني شاهرخي طي خوش‌آمدگويي و ابراز خرسندي از فرصت حاصل‌شده افزود: هر بيست دقيقه در ايران يك محصول AFS به فروش مي‌رسد و اين موفقيت بزرگ مرهون انتخاب صحيح يك برند ايراني به نام شاهرخي است. هم‌اكنون به واسطه تلاش‌هاي گسترده موسسه فني شاهرخيAFS تبديل به يك برند شناخته شده در ايران شده است. در اين راه اين موسسه تلاش‌هاي زيادي انجام داده است. حضور در پروژه‌ها، پرورش نمايندگي‌هاي فروش متبحر، تبليغات و موارد ديگر نشان از عزم جدي موسسه فني شاهرخي براي گسترده‌تر شدن سهم خود از بازار ايران است. تا جايي كه هم اكنون در حدود 70 درصد از سهم بازار ايران در اختيار AFS مي‌باشد. موسسه فني شاهرخي بيش از 25 نماينده فروشAFS در سراسر ايران و در حدود 12 نماينده در تهران دارد كه هر يك با توجه به سياست‌هاي دفتر مركزي اين موسسه مشغول به فعاليت هستند.

 

سياست‌هاي فروش

در ادامه معاونت توسعه و بازار ابراز داشت: ارائه محصولات باكيفيت با كمترين سود، محصول جديد بدون افزايش قيمت و قيمت رقابتي از اصول شاهرخي است كه منجر به جا افتادن هر چه بهتر AFS در ايران شده است. همچنين وي در خاتمه اظهار اميدواري نمود كه همكاري مشترك دو برند برتر خاورميانه شاهرخي وAFS پايدار و مستدام باشد.

 

بازديد از انبار لوله‌هاي فلكسي بل AFS

سپس نماينده شركتAFS با همراهي مديريت محترم عامل موسسه فني شاهرخي از انبار مركزي كانال فلكسي بل اين موسسه بازديد نمود و از ميزان و روند سفارشات و چگونگي ارسال اين كانال‌ها به اقصي نقاط كشور مطلع گشت.

 

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید