پاسداشت حضور و همياری (گزارش برگزاری مراسم ضيافت افطاری موسسه فنی شاهرخی در مركز همايش‌های بين المللی صدا و سيما)

1 مرداد, 1393

پاسداشت حضور و همياری (گزارش برگزاری مراسم ضيافت افطاری موسسه فنی شاهرخی در مركز همايش‌های بين المللی صدا و سيما)

ماه رمضان، ماه ميهماني خدا

ماه مبارک رمضان، با شکوه و شوکتی شگرف، دوباره به روی مشتاقان آغوش گشود و با هلال محرابی‌‌اش، غوغای غفران و شور هدایت را در عمق جان مومنان زنده نمود. ماهي كه با نياز عاشقانه در بهار معنویت و هنگامه حرارت طبیعت در درگاه حضور محبوب مسرور از فيوضات الهي سر بر آستان سجود بساييم. شکر که دوباره ابواب بهشت را به رويمان گشودند و دریغا اگر با بال بصیرت به اوج رحمت و رهایی نرویم و از این فرصت فیض، بهره‌‌اي نبريم.
ماه مبارک رمضان، هنگامه‌‌ای که می‌توان ذخایر درون را غنی نمود و ریزش‌های نفسانی را با رویش‌‌های سبز «‌صبر» ‌و «صلاه» ‌جبران كرد. تلاش و کوشایی روزافزون و پرهیز از تن‌آسایی. خویش را در حصر «‌عسر» ‌قرار دادن تا به «‌یسر» ‌نائل شدن، از دیگر آموزه‌‌های رمضان است؛ «‌فانّ مع العسر یسرا».
بازدارندگی از فرسایش روح و پرهیز از فروغلتیدن در مرداب منیت و رهایی از تنیدن تارهای روزمره‌گی در اطراف قلب و اندیشه نیز ارمغانی است که صبر و صیام از آسمان برای اهل زمین می‌آورند. همان‌گونه که روح جمع‌گرایی و هم‌اندیشی در فرائض و مناسک دینی حاکم است، روزه و ماه صيام نیز از این قاعده ‌ی زیبا مستثنا نیستند.
في‌المثل برگزاري مراسم ضيافت‌هاي افطاري مصداق بارز كانون‌هاي هم‌انديشي و تحكيم روابط اجتماعي است كه هر ساله ميان گروه‌هاي گوناگون فرهنگي، سياسي، صنعتي، اجتماعي و … برپا مي‌گردد.

مراسم ضيافت افطاري موسسه فني شاهرخي در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما

اين‌بار نيز موسسه فني شاهرخي همچون سنوات گذشته در تاريخ 30/4/1393اقدام به برپايي مراسم ضيافت افطاري در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما نمود. به گزارش واحد روابط عمومي و تبليغات موسسه فني شاهرخي اين مراسم معنوي با حضور مهندسين مشاور و ناظر، كارفرمايان، پيمانكاران و بزرگان صنعت تاسيسات كشور برگزار گرديد.
در اين گردهمايي آقاي حميدرضا شاهرخي مديريت محترم عامل موسسه فني شاهرخي با عرض خوش‌آمدگويي به ميهمانان گرامي به ارائه تاريخچه درخشان و چشم‌اندازهاي غرورآفرين، تلاش‌ها و موفقيت‌هاي اين موسسه پرداخت و همگي آنها را وامدار و مرهون حمايت‌‌هاي بي‌دريغ مهندسان كوشاي صنعت تاسيسات كشور دانست و افزود:
اينجانب به عنوان مدیر عامل بزرگترین صادرکننده دریچه و دمپرسازی ایران از شما عزیزان كه هميشه ياور ما در رسيدن به مراتب عالي بوده‌ايد انتظار همراهی دارم كه کما فی السابق همراه و یاور تولید ملی باشید. امیدوار هستم سازمان متبوع من نيز بتواند چون گذشته پاسخ‌گوی حسن اعتماد شما عزیزان باشد.

سياست‌هاي خاص و پروژه‌هاي شاخص

در ادامه معاونت توسعه و بازار موسسه فني شاهرخي با عرض خوش‌آمدگويي مجدد به حضار و ميهمانان عزيز به ارائه گزارشي كوتاه از پروژه‌هاي شاخص صورت‌گرفته در سال 1392 و سه‌ماهه نخستين سال 93 پرداخت و اشاره كرد:
از سال 1391 و با افزایش پروژه‌هایی که به مهندسی و توان تولیدی ویژه‌ای نیاز داشتند، حسب دستورات مدیریت محترم عامل تغییرات بنیادی در رویکرد موسسه فنی شاهرخی نسبت به پروژه‌های کشور ایجاد شد؛ ایجاد سازمانی جدید جهت ارتقاء کیفیت خدمات پس از فروش در کنار ساماندهی نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور یکی از راه‌کارهای اين موسسه جهت افزایش سهم 70 درصدی خود از بازار مصرف ایران بود. علاوه بر آن ساختار سازمان مشتریان نیز با تغییرات اساسی همراه گرديد. حضور سریع در پروژه‌های کشور، ارائه مشاوره و برگزاری جلسات متعدد در کنار تعاملات سازنده با کارفرمایان محترم بخشی از این رویکردها بوده است.
نتیجه این تغییر سیاست، حضور در بالغ بر 90 درصد از پروژه‌های شاخص کشور در سال 1392مي‌باشد. به لطف خداوند بزرگ، در سال 1392 شاهد جهش بسیار زیادی در تولیدات موسسه فنی شاهرخی بودیم. از جمله قطار شهری اهواز، قطار شهری اصفهان و قطار شهری شیراز، تنها بخشی از افتخارات اين موسسه در سال 1392 بوده‌اند.
ايشان در ادامه به معرفي برخي از پروژه‌های شاخص در سه ماهه نخستین سال 1393 پرداخت:
ادامه تجهیز پروژه عظیم سیتی سنتر اصفهان و مجموعه بانک‌های جدید التاسیس خاورمیانه.
پروژه‌هاي بيمارستاني شامل: بيمارستان‌ سبزوار، تاکستان، پیوند اعضای شیراز، نمازی شیراز، قائم رشت، آیت الله کاشانی کرمان، محب یاس (نخستین بیمارستان جامع زنان ایران)، کوه بنان و شاهین شهر.
پتروشیمی بوشهر، ادامه تجهیز مجتمع تهران پالادیوم در زعفرانیه تهران، مجتمع جام ملت، خط 3 مترو تهران، کارخانه تولید متانول کاوه، ادامه تجهیز فازهای 17 و 18 پارس جنوبی، پتروشیمی مرجان، نیروگاه الصدر عراق (با همكاري شرکت محترم فراب)، هتل یسپار چابهار، ادامه تجهیز پروژه عظیم بین‌الحرمین شیراز، پروژه گندله‌سازی گل گهر2 (با همكاري شرکت کیسون)، و ده‌ها پروژه دیگر.
همچنين ايشان تاكيد كرد: این امور، بخشی از تلاش‌های همکاران شما در موسسه فنی شاهرخی می‌باشد. دغدغه اصلی مدیریت محترم عامل در طی دوران فعالیت حرفه‌ای ایشان، به روز بودن محصولات موسسه فنی شاهرخی و ارائه تجهیزات جدید در هر سال فعالیت بوده است. به همين منظور در اواخر سال 1392 موسسه فنی شاهرخی قدم در راهی گذاشت تا افتخاری مهم برای ایران زمین بیافریند.

تولید دمپرهای ضد انفجار !

معاونت توسعه و بازار موسسه فني شاهرخي با اعلامي نويدبخش در مورد توليد دمپرهاي ضدانفجار براي اولين بار در ايران اين‌گونه گفت:
سروران گرامی مطلع هستند که اكنون دمپر ضدانفجار از خارج کشور وارد می‌شود. اما در حال حاضر موسسه فنی شاهرخی در آخرین مراحل تست این محصول قرار دارد. این پروژه مهم، با نظارت مستقیم مدیریت محترم عامل و با صرف هزینه‌های سنگین از طريق مهندسي معكوس ساخته شده و به سرعت در حال تکمیل است و با لطف ایزد منان به زودی شاهد تولید گسترده نخستین دمپرهای ضدانفجار ساخت ایران خواهیم بود. امید است با ادامه‌ حمایت‌های خود، چون گذشته همراه و یاور این موسسه در ارائه محصولات با کیفیت برتر ایرانی باشید.
در پايان نيز با اجراي موسيقي مناسب آن فضاي معنوي از حضور ميهمانان تقدير و تشكري شايسته به عمل آمد.

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید