10 آذر, 1395

همایش موسسه فنی شاهرخی ، محصول جدید AFS و Trench Heater

در ساليان اخير اقبال جامعه مهندسي کشور به استفاده از کانال‌هاي فلکسي بل به جهت اجراي سريع و قيمت بسيار مناسب افزايش يافته است. موسسه فني شاهرخي به‌عنوان شرکت پيشرو در خصوص دريچه و دمپرهاي تنظيم هوا، از حدود 8 سال قبل با عقد قرارداد با شرکت AFS ترکيه اقدام به عرضه محصولات اين شرکت در ايران نمود.

 

همایش موسسه فنی شاهرخی ، AFS و ECOSOFT

در ساليان اخير اقبال جامعه مهندسي کشور به استفاده از کانال‌هاي فلکسي بل به جهت اجراي سريع و قيمت بسيار مناسب افزايش يافته است. موسسه فني شاهرخي به‌عنوان شرکت پيشرو در خصوص دريچه و دمپرهاي تنظيم هوا، از حدود 8 سال قبل با عقد قرارداد با شرکت AFS ترکيه اقدام به عرضه محصولات اين شرکت در ايران نمود.

خدمات مشاوره، طراحي، نصب و شبکه گسترده توزيع در سراسر کشور، باعث شد تا AFS سهم 80 درصدي از بازار ايران را به خود اختصاص دهد. با درک نياز روزافزون بازار ايران به اين محصول، شاهرخي و AFs در تعاملي مشترک به دنبال آن بوده و هستند تا هرسال با عرضه جديدترين محصولات روز دنيا، گامي بلند به سوي پيشرفت صنعت تهويه مطبوع بردارند.

امسال نيز شاهرخي باعرضه کانال‌هاي فلکسي بل عايق دار مدل ECOSOFT به بازار ايران، تحولي شگرف در کانال‌هاي فلکسي بل و به‌طور کل در سيستم‌هاي کانال‌کشي ايجاد نموده است.

وجه تمايز اصلي اين کانال‌ها با کليه کانال‌هاي عايق شده، عاري بودن اين مدل از فرمالدئيد است؛ ازاين‌رو نصابان محترم بدون کوچک‌ترين مشکل، حساسيت و سوزش پوست، به‌راحتي قادر به استفاده از اين محصول هستند.

شاهرخي به‌منظور استفاده عموم پروژه‌هاي کشور، اين محصول را با حداقل قيمت عرضه مي‌نمايد. جهت دريافت اين محصول به توزيع‌کنندگان معتبر مراجعه نماييد.

همزمان باعرضه کانال فلکسي بل ECOSOFT، موسسه فني شاهرخي به‌منظور آشنايي بيشتر جامعه مهندسي کشور با اين محصول جديد، اقدام به برگزاري همايشي با عنوان شاهرخي، AFS و ECOSOFT نمود. در اين همايش افزون بر 60 شرکت توليدکننده، بازرگاني، مهندسين مشاور، پيمانکار و کارفرمايان محترم حضور داشتند.

آقاي احمد پويراز، مدير بازرگاني بين‌المللي AFS که به دعوت موسسه فني شاهرخي در اين همايش حضور داشت، با بيان مزاياي عمده استفاده از اين محصول، مهم‌ترين ويژگي‌هاي ECOSOFT را تشريح نمود. ايشان ضمن ابراز اميدواري از اقبال بازار ايران به اين محصول مدرن، اعلام کرد که اين محصول به‌زودي جايگزين کليه کانال‌هاي فلکسي عايق دار خواهد شد.

 

Trench Heater

يکي از مشکلات عمده در گرمايش اماکني نظير آپارتمان‌هاي لوکس، مراکز خريد بزرگ، نمايشگاه‌هاي ماشين، رستوران‌ها و به‌صورت کلي ساختمان‌هايي با سطوح شيشه‌اي زياد در زمستان‌ها ايجاد بخار بر روي شيشه‌ها است که مانع از ديده شدن محيط موردنظر مي‌شود. عمدتاً براي حل اين مشکل دماي محيط داخلي را در سطحي پايين‌تر از محدوده آسايش قرار مي‌دهند که اين امر موجب نارضايتي افراد خواهد شد.

موسسه فني شاهرخي مفتخر به ارائه محصولي جهت رفع اين مشکل شده است. استفاده از ترنچ هيتر به‌عنوان منبع حرارتي اوليه و يک بخش مهم از سيستم‌هاي گرمايشي مدرن، مانع از ايجاد بخار بر روي سطوح شيشه‌اي بکار رفته بين محيط داخل و خارج در فصول سرد سال شده و مانند يک پرده هوا باعث ايجاد مانعي بين هواي گرم داخل و سرد محيط خارج خواهد شد.

در همين راستا همايشي جهت رونمايي از اين محصول با حضور مهندسان و متخصصان صنعت تأسيسات کشور از سوي موسسه فني شاهرخي برگزار شد. در اين مراسم مهندسين بيش از 60 شرکت طراح تأسيساتي و مشاوره‌اي از نزديک با ويژگي‌هاي صنعتي و تخصصي اين محصول آشنا شده و کاربري ويژه اين محصول مورد بررسي و تبادل نظر قرار گرفت.

 

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید