28 مهر, 1397

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات – آبان ماه ۱۳۹۷

نمایشگاه‌‌ فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند. نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد. نمایشگاه‌‌ فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند. نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه طی سیزده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته با حضور 800 شرکت صنعتی از 33 کشور جهان در فضایی به مساحت 33667 متر مربع برگزار شده است. شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند.
هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ 1 آبان سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم می‌آورد. با امید به اینکه بتوانیم در این رویداد گسترده میزبان شما بوده و فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم.
آشنایی با تازه‌ترین تولیدات و پیشرفت‌های صنعت تأسیسات، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت‌کنندگان و متخصصین، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دست آوردهای عرضه‌شده در بخش سیستم‌های گرمایش و سرمایش، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ایجاد فرصت‌های اشتغال‌زایی و بازاریابی و توسعه صادرات؛ مهم‌ترین اهداف برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات خواهد بود.
همانند سنوات گذشته موسسه فنی شاهرخی با حضوری پر رنگ از قبل جدیدترین دستاوردهای صنعتی خود را در معرض دید علاقه‌مندان این صنعت قرار خواهد داد. به همین منظور مقدم شما بازدید کنندگان محترم را در سالن شماره 38 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ، در تاریخ 1 الی 4 آبان 1397 گرامی میداریم.

مکان: محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

ساعات بازدید: 9 صبح الی 17بعد از ظهر

تاریخ: 1-4 آبان 1397

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید