هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در مشهد

24 آذر, 1394

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در مشهد

این نمایشگاه از 18 الی 22 خردادماه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار گردید. در این رویداد بین‌المللی 326 شرکت داخلی و 27 نمایندگی شرکت‌های خارجی از 12 کشور جهان در قالب هزار و 755 غرفه نمایشگاهی و با حضور 16 استان کشور برگزار شد.

مشارکت‌کنندگان از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان شرقی و غربی، فارس، اردبیل، مرکزی، کرمان، خوزستان، اصفهان، بوشهر، خراسان شمالی و جنوبی، گیلان و مازندران و قم، حضور یافته و نمایندگی شرکت‌های خارجی از کشورهای، آلمان، انگلیس، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، چین، ترکیه، هلند، مالزی، هند، روسیه و امارات در این نمایشگاه مشارکت کردند. این نمایشگاه در فضایی بالغ‌بر ۲۷ هزار مترمربع میزبان علاقه‌مندان به صنعت ساختمان بود.

این نمایشگاه از سال 76 تا امروز یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های داخلی در کشور بوده و مهم‌ترین دلیل آن بیشترین حجم ساخت وساز کشور در این پایتخت معنوی می‌باشد. هرساله تعداد زیادی شرکت‌کننده خارجی و داخلی از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند که حضور هرساله ایشان دلیل بر سطح کیفی این نمایشگاه است.

مؤسسه فنی شاهرخی و آرامش با حضوری متفاوت

موسسه فنی شاهرخی با مشارکت فروشگاه آرامش (نمایندگی این موسسه در استان خراسان رضوی) متفاوت‌تر از سنوات گذشته در این نمایشگاه حضور داشتند. حضور مقتدرانه موسسه فنی شاهرخی به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده صنعت دریچه و دمپرسازی در ایران، در غرفه‌ای نسبتاً وسیع، در سالن عطار این نمایشگاه انواع دریچه، دمپر و تولیدات تهویه مطبوع خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد. مهندسان مجرب تولید و فروش این موسسه و فروشگاه آرامش با حضور خود در کنار بازدیدکنندگان به ارائه اطلاعات جامع مهندسی و فروش پرداختند.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات موسسه فنی شاهرخی، این نمایشگاه یکی از پربازدید کننده ترین نمایشگاه‌های اخیر بوده و بازتاب گسترده‌ای در تعاملات بازرگانی و علمی این موسسه با علاقه‌مندان داشته است.

استقبال از جدیدترین محصول

یکی از بخش‌هایی که در غرفه موسسه فنی شاهرخی موردتوجه بسیار بازدیدکنندگان قرار داشت نمایش محصول جدید این موسسه با عنوان «بخارگیر شیشه»(trench heater) بود.

این محصول که به‌تازگی توسط موسسه فنی شاهرخی تولید و وارد بازار ایران شده است، کارکرد مناسبی برای کاربری‌های لوکس و فضاهای نمایشگاهی با سطح شیشه بالا دارد. مشاهده مستقیم و آشنایی با نوع کارکرد این محصول توسط بازدیدکنندگان موردتوجه و استقبال ویژه قرار داشت.

ECOSOFT جدیدترین کانال فلکسی بل AFS

همچنین نمایش ویترین لوله‌های فلکسی بل AFS مشتمل بر انواع این کانال‌ها از نوع ساده و عایق دار، بستر مقایسه مناسبی برای کارکرد بسیار خوب جدیدترین کانال فلکسی بل یعنی ECOSOFT به وجود آورده بود. کانال ECOSOFT با روکشی قهوه‌ای رنگ و عاری از فرمالدوئید و سازگار با محیط زیست محصول 2015 شرکت AFS است و توسط موسسه فنی شاهرخی به بازار صنعت ساختمان ایران معرفی و عرضه گردیده است. محصولی که به دلیل سازگار بودن با محیط زیست و نداشتن فرمالدوئید مشکل حساسیت پوستی و سوزش نصابان محترم این کانال‌ها را حل کرده است. قابلیت لمس راحت و بدون مشکل این لوله به همراه توضیحات مهندسی و کاربری‌های خاص آن از بخش‌های پربازدید غرفه موسسه فنی شاهرخی در نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد بود.

در تمام مشهد ما را ببینید

طبق ارزبابی جناب آقای احمدی اصل، مدیریت محترم فروشگاه آرامش، نمایشگاه امسال صنعت ساختمان مشهد پربازده‌تر از سال‌های گذشته بوده است. چراکه رونق و استقبال شایان توجه بازدیدکنندگان این نمایشگاه از غرفه موسسه فنی شاهرخی و فروشگاه آرامش دلیل مناسبی بر وجود پروژه‌های ما در استان خراسان رضوی است. پروژه‌هایی همچون حرم مطهر رضوی، پدیده شاندیز، ویلاژ توریست، آرمیتاژ گلشن، برج مسکونی الیزه، ورزشگاه آستان قدس، برج تجاری اکسون، برج بانک صادرات و ده‌ها پروژه بزرگ و شاخص دیگر.

 

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید