14 خرداد, 1398

نخستین حضور موسسه فنی شاهرخی در نمایشگاه حمل و نقل ریلی

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی؛ صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی؛ صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور سازمان‌ها و انجمن‌های بزرگی چون وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجمن صنایع ریلی، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، موسسه فنی شاهرخی با هدف رونمایی از توانمندی‌های ویژه و محصولات خاص خود برای نخستین بار در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، موسسه فنی شاهرخی بزرگ‌ترین تولیدکننده صداگیرهای صنعتی است که در صنایع ریلی، نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه‌های بزرگ، کاربرد زیادی دارد.
این گزارش حاکی است؛ محصولات شاهرخی اعم از انواع صداگیر و انواع ادوات هدایت هوا (دریچه و دمپر) از جمله مواردی هستند که در ایستگاه‌های مترو بسیار استفاده می‌شوند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از محصولات موسسه فنی شاهرخی به سالن هفت (ورودی سالن) نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند و از نزدیک با مدیران این مجموعه ارتباط برقرار کنند.

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید