محصولات

دریچه تایل آرمسترانگ هوای برگشت

دریچه های مختص به سقف های آرمسترانگ همانند تایل های آرمسترانگ قابلیت جابجایی بر روی سازه سقف کاذب را داشته و در صورت تغییر دکوراسیون محل مورد استفاده و در صورت اتصال دریچه به کانال توسط کانال های فلکسی بل می توان چیدمان دریچه های سقف را متناسب با دکوراسیون جدید تغییر داد.

دریچه بازدید کناف

معمولاً در ساختمان ها بطور عمومي نقاطي وجود دارد كه به صورت اضطراري و يا موردي بايستي بازديد شوند؛ به همين جهت در زير اين بخشها دريچه بازديد مخصوص سقف کناف تعبيه ميگردد تا دسترسی به اين نقاط، به سادگی و راحتی ميسر شود.

درب بازدید فن كوئل

درب بازدید زير فن كوئل در کلیه مکانهایی که در آنها از فن کویل های سقفی و یا کانالی استفاده می شود - نصب در زیر فن کویل ها به منظور دسترسی به فن کویل و شیر آلات آن جهت تعمیرات و سرویس های دوره ای - از دو جنس آلومینیوم و آهن گالوانیزه - ایجاد امکان برای برگشت هوا - امکان تعبیه دریچه رفت و برگشت هوای فن کویل روی آن FACH DRG3 - امکان تعبیه فیلتر جهت تصفیه هوا FACH

دریچه خورشیدی (دریچه گردابی)

کاربرد دریچه خورشیدی در اتاق های تمیز (Clean Room) است که فاقد ذرات معلق در هوا می باشد و همچنین نیاز به توزیع هوا با دبی بالا است. دریچه خورشیدی اغلب از جنس آلومینیوم یا استنلس استیل بوده و بدون دمپر پشت دریچه ای و با فیلتر باکس یا پلنیوم پشت دریچه ای با عمقی بیشتر از پلنیوم باکس های دریچه های معمولی و در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک (در نوع آلومینیومی) سفارش گذاری و تولید می گردد.

ترمینال حجم متغیر فن دار جریان موازی

ترمینال حجم متغیر فن دار جریان موازی (Parallel Fan-Powered VAV Box) . مدل پایه ای این نوع از پایانه ها شامل یک دمپر جریان اولیه، عملگر، سنسور جریان و مجموعه فن موتور بوده و متناسب با نوع کاربری به سایر کنترل کننده های مورد نیاز مجهز می باشد.

ترمینال القایی حجم متغیر هوا

ترمینال القایی حجم هوای متغیر (Induction VAV Box) مستقل از فشار برای سیستم هایی با تغییرات زیاد در بار حرارتی طراحی شده اند. در این نوع از پایانه ها، هوای اتاق به داخل باکس القا شده و پس از مخلوط شدن با هوای تهویه شده ، علاوه بر تامین مقدار ثابت دبی هوا برای اتاق، با حفظ مقدار جابجایی هوا در شرایط مطلوب حتی در تغییرات بسیار زیاد بار حرارتی، شرایط محیطی مناسبی را برای ساکنان فراهم می آورد.

جت دیفیوزر

دریچه های پرتاب بلند انتخاب مناسبی جهت فضاهایی هستند که در آن نیاز به انتقال هوای تهویه به مسافت های دور از محل خروج هوا می باشد. یکی از راه حل های ارائه شده توسط موسسه فنی شاهرخی برای پرتاب طولانی جریان هوا دریجه های جت دیفیوزر می باشد.

جت نازل

قابلیت ها: پخش هوا به صورت متمرکز با قابلیت تنظیم در تمام جهات، قرارگیری در باکس در انواع یک، دو، سه و چهار المان، قابلیت هوادهی تا 8000 فوت در دقیقه، با قاب چهارگوش و گرد

دمپر كانال موتوری

دمپر كانال موتوری جهت کنترل ميزان دبي هوا در کانال ها و دريچه ها به کار مي رود و عملكرد آن در كانال هاي هوا دقيقا همانند شير آب در خطوط لوله آب رساني است . بدين منظور كه هم براي قطع و وصل و هم براي كنترل ميزان جريان به كار برده مي شود.

ترمینال حجم هوا ثابت

کنترلرهای حجم هوای ثابت (CAV Box) برای ثابت نگهداشتن نرخ جریان هوا در سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد و قابل نصب به صورت افقی و عمودی در کانال های تغذیه و تخلیه می باشد. بدنه و مکانیزم کنترل از ورق گالوانیزه ساخته می شوند.

صداگير کانالی گرد

صداگیرهای کانالی در دو شکل گرد و چهارگوش ساخته می شوند که مناسب جهت نصب در سیستم های کانال کشی رفت و برگشت اعم از ایرواشر ، هواساز و پکیج یونیت می باشند.

دمپر ضد آتش فيوزی

دمپر ضد آتش فيوزی با قابلیت ساخت در دو شکل پره تک جداره و دو جداره ایرفویلی در 3 نوع موتوری، فیوزی و کرکره ای، قابل ارائه با فیوز حرارتی ساخت موسسه فنی شاهرخی با تاییدیه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

دمپر ضد آتش موتوری

از ویژگیهای دمپر ضد آتش موتوری میتوان به کنترل موتوری روی مسیر هوا بین دو زون آتش، هوابندی بسیار ویژه در مدل های ترکیبی دمپرهای دود و آتش، تحمل حرارتی در سه رده 45 دقیقه، 1.5 ساعت و 3 ساعت در مقابل حرارت 250 درجه سانتی گراد، اشاره کرد.

دمپر ضد انفجار

دمپر ضد انفجار برای حفاظت از تجهیزات صنعتی از قبیل پلتفرم های نفت و گاز و پالایشگاه ها و یا ساختمان های وابسته در برابر اثرات مخرب ورود موج انفجار از طریق سیستم های تهویه مطبوع در اثر انفجارهای ابر بخاری یا گرد و غبار طراحی شده است.

دریچه ضد انفجار

دریچه ضد انفجار به عنوان دریچه هوای ورودی و خروجی در سازه های دفاعی ، پناهگاه های نظامی و همچنین به منظور حفاظت از بخش های صنعتی در معرض انفجار، مورد استفاده قرار می گیرد. این دریچه به ویژه برای کاربردهای فشار پایین صنایع پالایش نفت بسیار مناسب است.

هیتر کانالی الکتریکی

هیترهای الکتریکی کانالی موسسه فنی شاهرخی بصورت ترمینال های گرمایشی مستقل طراحی و ساخته می شوند. بعضی از این هیترها جهت اتصال به تجهیزاتی از قبیل پمپ های حرارتی ، فن ها و ترمینال های حجم هوای متغیر ( VAV ) و برخی دیگر از آنها بصورت واحدهای گرمایشی جهت اتصال به کانال های هوا ساخته می شوند.

دریچه تایل آرمسترانگ جهت هوای تخلیه (اگزاست)

دریچه های مختص به سقف های آرمسترانگ همانند تایل های آرمسترانگ قابلیت جابجایی بر روی سازه سقف کاذب را داشته و در صورت تغییر دکوراسیون محل مورد استفاده و در صورت اتصال دریچه به کانال توسط کانال های فلکسی بل می توان چیدمان دریچه های سقف را متناسب با دکوراسیون جدید تغییر داد.

دمپر كانالی صنعتی

دمپر کانالی صنعتی از سری تولیدات مؤسسه فنی شاهرخی و در دو شکل گرد و چهارگوش تولید میشود. موارد مصرف: - در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاههای اتمی و سایر صنایع سنگین - ساخته شده از ورق کربن استیل، ورق گالوانیزه، ورق آلومینیوم و ورق استنلس استیل

دمپر هوابر

دمپر هوابر برای انشعاب گرفتن از کانالهای انتقال هوا راه های مختلفی نظیر Take Off گرفتن وجود دارد، اما در مکانهایی که محدودیت فضا وجود دارد برای اتصال دریچه ها به کانالهای انتقال هوا استفاده از اسپلیت دمپر راهی آسان و منطقی می باشد که امکان کنترل دبی هوای خروجی را به راحتی میسر می سازد.

اسپلیت دمپر پره ایرفویلی

اسپلیت دمپر برای تقسیم دبی هوا در مقاطع Take Off در مسیر کانال نصب می گردد که امکان کنترل دستی دبی و یا قطع اختیاری جریان در یکی از انشعابها را فراهم می آورد.

دمپر پروانه ای

از دمپر پروانه ای برای تنظیم مقدار هوای عبوری از دریچه های گرد استفاده میشود. با توجه به نحوه باز شدن پره های این نوع دمپر، توزیع هوا از دریچه تقریبا متقارن باقی می ماند.

دمپر تنظیم فشار وزنه ای صنعتی

در فضاهایی که نیاز به به جلوگیری از بازگشت جریان هوا به داخل کانال و یک طرفه کردن عبور جریان و یا نیاز به عبور جریان تحت یک فشار معین می‌باشد، از دمپر تنظیم فشار وزنه ای که نوعی بالانس دمپر در ابعاد صنعتی می‌باشد استفاده می‌گردد.

دمپر بارومتریک تنظیم فشار

دمپرهای بارومتریک تنظیم فشار نوعی دمپر تنظیم هوا هستند که مکانیزمی شبیه به دمپرهای تنظیم فشار صنعتی دارند با این تفاوت که امکان تنظیم این نوع دمپرها به صورت دستی پس از نصب نیز امکان پذیر می باشد.

دریچه خطی چوبی

دریچه های چوبی که دریچه خطی چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد

ترمینال حجم متغیر هوا تک کاناله چهارگوش

واحد پایه ی این نوع پایانه ها شامل دمپر، سنسور جریان بوده و متناسب با کاربری، می توانند مجهز به تجهیزات کنترلی متفاوتی باشند. این پایانه ها با توجه به بازخوردیکه از ترموستات داخل اتاق می گیرد، حجم هوای مورد نیاز فضا را تنظیم می کنند.

ترمینال حجم متغیر هوا برای محیطهای حساس

ترمینال های VAV مناسب برای محیط های حساس ساخت موسسه فنی شاهرخی ، تمامی الزامات مورد نیاز برای اطمینان از بالانس شرایط اتاق های تمیز و آزمایشگاه ها را براورده می کنند.

ترمینال حجم متغیر فن دار جریان سری

ترمینال حجم متغیر فن دار جریان سری (Series Fan-Powered VAV Box) . مدل پایه ی این نوع از پایانه ها دارای یک دمپر جریان هوای اولیه، عملگر، سنسور جریان، فن-موتور و همچنین متناسب با نوع کاربری، می تواند مجهز به سایر کنترل کننده ها باشند.

ترمینال حجم متغیر تک کاناله با کویل گرمایش

ترمینال حجم متغیر تک کاناله مجهز به کویل گرمایش (Single Duct VAV Reheat) . واحد پایه ی این نوع پایانه ها شامل دمپر و کنترل کننده موقعیت دمپر، سنسور جریان و بعلاوه کویل گرمایش می باشد.

ترمینال حجم متغیر دو کاناله بدون اختلاط در پایانه

ترمینال حجم متغیر دو کاناله بدون اختلاط در پایانه (Dual Duct VAV Box Non Mixing). این نوع پایانه در واقع دو واحد تک کاناله است که در کنار همدیگر قرار گرفته اند. یکی از واحدها برای ورود هوای گرم و دیگری برای ورود هوای سرد در نظر گرفته شده است.

ترمینال حجم متغیر دو کاناله با اختلاط در پایانه

ترمینال حجم هوای متغیر دو کاناله با اختلاط در پایانه Dual Duct VAV Box (Mixing) . پایانه های دو کاناله شامل دو واحد تک کاناله در کنار همدیگر هستند که هر کدام از این واحدها بطور جداگانه دارای مجرای ورودی هوا و همچنین سیستم کنترل حجم هوای ورودی شامل دمپر، عملگر سنسور جریان و سایر کنترل کننده های مورد نیاز با توجه به نوع کاربری می باشد.

دريچه برگشت پره ايرفويلی آلومينيومی

دریچه برگشت پره ایرفویلی آلومینیومی جهت استفاده در کانال برگشت روی دیوار و به دلیل ظرافت پروفیل پره در محلهای دور از امکان ضربه قرار میگیرند.

تماس بگیرید