تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در کارخانه موسسه فنی شاهرخی

12 اردیبهشت, 1400

تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در کارخانه موسسه فنی شاهرخی

با حضور مقامات استانی جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در کارخانه موسسه فنی شاهرخی برگزار شد.

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت و همراهی علیمحمدی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان، امور مالیاتی، محیط زیست، مدیرعامل شهرک صنعتی عباس آباد و دیگر اعضای ستاد تسهیل، در راستای تحقق شعار سال و بررسی مشکلات تولید در کارخانه موسسه فنی شاهرخی برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل و مدیران ارشد موسسه فنی شاهرخی در کنار میهمانان و مقامات مسئول ذی‌ربط به بررسی مشکلات تولید، اشتغال‌زایی و اتکا به تولید ملی پرداختند.
در ابتدای این مراسم دکتر حمیدرضا شاهرخی، مدیرعامل موسسه فنی شاهرخی پس از خوش‌آمد گویی به میهمانان، از تجربه 40 ساله خود در عرصه صنعت و اشتغال‌زایی سخن گفت و به افتخارات ملی و بین‌المللی، و توانمندی‌های محقق شده خانواده بزرگ شاهرخی اشاره نمود، و همه را مرهون تلاش و جدیت تک‌تک پرسنل این شرکت دانست.

همچنین در ادامه فرماندار محترم پاکدشت پس از بررسی موارد و مشکلات مطرح شده، قول مساعدت برای رفع موانع مذکور دادند.
گفتنی است قبل از برگزاری این جلسه، اعضاء محترم ستاد تسهیل، از سه فاز تولیدی موسسه فنی شاهرخی بازدید نموده و قابلیت‌های این شرکت را در تولید ادوات هدایت هوا مشاهده نمودند.

اخبار
2 دیدگاه
  1. Good post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon every day. It will always be interesting to read through articles from other writers and use a little something from other sites.

  2. Very interesting info !Perfect just what I was searching for!

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید