ایمنی در پی تثبیت جایگاه حضور جدی ایمن سازان در آوردگاه صنعت ساختمان

9 شهریور, 1398

ایمنی در پی تثبیت جایگاه حضور جدی ایمن سازان در آوردگاه صنعت ساختمان

محمدرضا سرافراز معاون فروش موسسه فنی شاهرخی در مصاحبه ای با مجله مهندسی ایمنی  گفت: بنده عضو کوچکی از مجموعه بزرگ شاهرخی هستم. این مجموعه حدود ۴۵ سال است که سابقه فعالیت در حوزه سرمایش و گرمایش و تأسیسات دارد و یکی از بزر گترین تولیدکنندگان سیستمهای انتقال و توزیع هوا از جمله دریچه های انتقال هوا، توزیع هوا، صداگیرها و دمپرهای کانالی در انواع مختلف و به خصوص فایر دمپرها است.
وی افزود: موسسه فنی شاهرخی حدود ۴ سال پیش موفق به دریافت برای فایر دمپرهای تولیدی خود شده است. ما به دلیل UL استاندارد 555 تحریمها محصول تولید داخلمان را در آزمایشگاهی در دبی که همکار اداره در UL است آزمایش کردیم و موفق به اخذ مدرک استاندارد 555 UL بحث حریق برای این محصول مجموعه شدیم.
معاون فروش موسسه فنی شاهرخی در ادامه افزود: فایر دمپرهای مجموعه ما یکی از شاخص ترین محصولاتی است که می توانم به جرئت بگویم کاملاً در انحصار موسسه فنی شاهرخی است و ما از صفر تا صد یعنی از خرید تا تولید و اجرای آن فعالیت داریم.
سرافزار اظهار کرد: ما در پروژه های بزرگی از این محصول استفاده کرده ایم، به عنوان مثال در پروژه فراملی ایران مال بال غبر ۸ هزار فایر دمپر محصول مجموعه ی ما استفاده شده است و تنها شرکتی هستیم که این استاندارد را دارد. وی در پایان اذعان کرد: می توانم به جرئت بگویم که بعید است مجموعه ی دیگری در حوزه کاری ما و ساخت دریچه و دمپر، این استاندارد و گواهینامه را داشته باشد. با توجه به اهمیت موارد ایمنی، این محصول یکی از شاخص ترین تولیدات ما است که برای ارائه در این نمایشگاه آورده ایم.

اخبار

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید